Bu Ateşi Birlikte Söndürelim


Bu Ateşi Birlikte Söndürelim

Birçok bölgede itfaiye ekiplerimize yangınları söndürmek için destek olmaya devam ediyoruz. Ancak maalesef yangın söndürücüler hızla tükenmekte ve bu durum hepimizi zorlamakta. Siz değerli bağışçılarımızdan ayni (köpük bazlı yangın söndürücü) ya da nakdi bağışlarla destek istiyoruz. Bu ateşi birlikte söndürelim istiyoruz.
Ayni yardımlarınız için;

Tel No: 0312 502 5800

Adres: Konutkent Mh. 3028. Cd. Kule Evo No:16A (Danışma) Çankaya/Ankara


Etkinliklerimizi gönüllülerimizin desteği ile hayata geçirmek istiyoruz. İlk Umut misyon ve vizyonuna hakim, zamanlarını, bilgi ve deneyimlerini sosyal sorumluluk bilincine sahip rol model insanlar ile başta gençler olmak üzere toplumun her kesimine edinilen bilgi ve deneyimi aktararak, gönüllülüğün öneminin ve bilincine sahip neslin yetişmesi hedeflenmektedir.

İlk Umut Derneği, dil, din, ırk, mezhep, cinsiyet ve sosyal farklılık gözetmeksizin tüm ihtiyacı olan taraflara hizmet sunar.

İlk Umut Derneği, Gönüllüsünden, gönüllü olduğu alanda, talep edilen gönüllülüğü, tam bir istek ve motivasyonla; paylaşmayı bilen, iletişimi güçlü, merhamet sahibi ve yaptığı iş için gerekli disiplin ile hareket etmesini bekler. Gönüllülükte işbirliğini, şeffaf ve sürekli diyalog halinde bir çalışma yapılmasını önemser.

İlk Umut Derneği Bireysel Gönüllüsü;

Kabul,beyan ve taahüt eder.