Barınma İhtiyacı

Siz de ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak için, İlk Umut Derneği afet vb. durumlarda barınma ihtiyacına karşı yürüttüğü faaliyetlere destek olabilirsiniz.İlk Umut Derneği, Afet bölgelerinde yaşanan zorluklardan birisi olan geçici barınma ihtiyacını karşılamak adına atılabilecek en önemli adımın kaliteli ve uzun süre kullanıma uygun çadırların ihtiyaç sahibi Afetzedelere ulaştırılmasını sağlamak olduğunu saptadı ve bunu hayata geçirmeye karar verdi.

Siz de ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak için, İlk Umut Derneği afet vb. durumlarda barınma ihtiyacına karşı yürüttüğü faaliyetlere destek olabilirsiniz.

Desteğiniz için tüm ihtiyaç sahipleri adına teşekkür ederiz.

HAVALE/EFT İLE BAĞIŞ

Şube Adı Ostim/Ankara Şubesi
Şube Kodu 4259
Para Birimi Türk Lirası (TL)
Hesap Sahibi İLK UMUT DERNEĞİ
Hesap numarası 4259-0662735
IBAN TR88 0006 4000 0014 2590 6627 35KREDİ KARTI İLE ONLİNE BAĞIŞAdınız


Telefon Numaranız

e-Posta


Tutarı Giriniz


Seçiniz

TRY ₺ USD $ EUR €

Kart Numarası


Cvv


Son Kullanma Tarihi Ay


Son Kullanma Tarihi Yıl


Bağış Türü Seçiniz


Etkinliklerimizi gönüllülerimizin desteği ile hayata geçirmek istiyoruz. İlk Umut misyon ve vizyonuna hakim, zamanlarını, bilgi ve deneyimlerini sosyal sorumluluk bilincine sahip rol model insanlar ile başta gençler olmak üzere toplumun her kesimine edinilen bilgi ve deneyimi aktararak, gönüllülüğün öneminin ve bilincine sahip neslin yetişmesi hedeflenmektedir.

İlk Umut Derneği, dil, din, ırk, mezhep, cinsiyet ve sosyal farklılık gözetmeksizin tüm ihtiyacı olan taraflara hizmet sunar.

İlk Umut Derneği, Gönüllüsünden, gönüllü olduğu alanda, talep edilen gönüllülüğü, tam bir istek ve motivasyonla; paylaşmayı bilen, iletişimi güçlü, merhamet sahibi ve yaptığı iş için gerekli disiplin ile hareket etmesini bekler. Gönüllülükte işbirliğini, şeffaf ve sürekli diyalog halinde bir çalışma yapılmasını önemser.

İlk Umut Derneği Bireysel Gönüllüsü;

Kabul,beyan ve taahüt eder.