Evi sel felaketinden etkilenen 5 aileye hep birlikte sahip çıkalım


Evi sel felaketinden etkilenen 5 aileye hep birlikte sahip çıkalım

Evi sel felaketinden etkilenen 5 aileye hep birlikte sahip çıkalım, tüm ev ihtiyaçlarını İlk Umut Derneği olarak karşılamak istiyoruz! Hadi el ele verelim ve 5 ailemize yeni bir yuva sağlayalım. Tüm eşyalar sıfır alınacağı için yürekten desteklerinizi aşağıdaki bağış butonundan bizlere iletebilirsiniz. Sizler satın alıp bize ayni bağış olarak iletmek isterseniz, e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bağış


Etkinliklerimizi gönüllülerimizin desteği ile hayata geçirmek istiyoruz. İlk Umut misyon ve vizyonuna hakim, zamanlarını, bilgi ve deneyimlerini sosyal sorumluluk bilincine sahip rol model insanlar ile başta gençler olmak üzere toplumun her kesimine edinilen bilgi ve deneyimi aktararak, gönüllülüğün öneminin ve bilincine sahip neslin yetişmesi hedeflenmektedir.

İlk Umut Derneği, dil, din, ırk, mezhep, cinsiyet ve sosyal farklılık gözetmeksizin tüm ihtiyacı olan taraflara hizmet sunar.

İlk Umut Derneği, Gönüllüsünden, gönüllü olduğu alanda, talep edilen gönüllülüğü, tam bir istek ve motivasyonla; paylaşmayı bilen, iletişimi güçlü, merhamet sahibi ve yaptığı iş için gerekli disiplin ile hareket etmesini bekler. Gönüllülükte işbirliğini, şeffaf ve sürekli diyalog halinde bir çalışma yapılmasını önemser.

İlk Umut Derneği Bireysel Gönüllüsü;

Kabul,beyan ve taahüt eder.