Hatay Altınözü Belediye Başkanı Sayın Rıfat SARI ve Hatay Altınözü Kaymakamı Sayın Bülent UYGUR


Hatay Altınözü Belediye Başkanı Sayın Rıfat SARI ve Hatay Altınözü Kaymakamı Sayın Bülent UYGUR

Hatay Altınözü Belediye Başkanı Sayın Rıfat SARI ve Hatay Altınözü Kaymakamı Sayın Bülent UYGUR'u ziyaret eden derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Demokan KİLECİ bölgede ortaklaşa hayata geçireceğimiz projeler hakkında görüş alışverişinde bulundular. Aynı zamanda Kaymakamlık, Belediye ve Stk ların destekleri ile hayata geçirilen Altınözü Zeytin Emeği Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini de ziyaret ettiler.


Etkinliklerimizi gönüllülerimizin desteği ile hayata geçirmek istiyoruz. İlk Umut misyon ve vizyonuna hakim, zamanlarını, bilgi ve deneyimlerini sosyal sorumluluk bilincine sahip rol model insanlar ile başta gençler olmak üzere toplumun her kesimine edinilen bilgi ve deneyimi aktararak, gönüllülüğün öneminin ve bilincine sahip neslin yetişmesi hedeflenmektedir.

İlk Umut Derneği, dil, din, ırk, mezhep, cinsiyet ve sosyal farklılık gözetmeksizin tüm ihtiyacı olan taraflara hizmet sunar.

İlk Umut Derneği, Gönüllüsünden, gönüllü olduğu alanda, talep edilen gönüllülüğü, tam bir istek ve motivasyonla; paylaşmayı bilen, iletişimi güçlü, merhamet sahibi ve yaptığı iş için gerekli disiplin ile hareket etmesini bekler. Gönüllülükte işbirliğini, şeffaf ve sürekli diyalog halinde bir çalışma yapılmasını önemser.

İlk Umut Derneği Bireysel Gönüllüsü;

Kabul,beyan ve taahüt eder.