Gaziantep İlk Umut Toplum Merkezimiz

Siz de ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak için, İlk Umut Derneği afet vb. durumlarda barınma ihtiyacına karşı yürüttüğü faaliyetlere destek olabilirsiniz.2016 yılında büyük bir emek, heyecan, sevgi ve umut ile kurduğumuz Gaziantep İlk Umut Toplum Merkezimizin başta çocuklar ve kadınlar olmaz üzere yerel halka ve bölgeye yerleşmiş mültecilere ışık olmasının büyük sevincini yaşıyoruz. Hayal ettik, inandık ve yaptık.

Daha gerçekleştirecek çok hayallerimiz var.HAVALE/EFT İLE BAĞIŞ

Şube Adı Ostim/Ankara Şubesi
Şube Kodu 4259
Para Birimi Türk Lirası (TL)
Hesap Sahibi İLK UMUT DERNEĞİ
Hesap numarası 4259-0662735
IBAN TR88 0006 4000 0014 2590 6627 35KREDİ KARTI İLE ONLİNE BAĞIŞAdınız


Telefon Numaranız

e-Posta


Tutarı Giriniz


Seçiniz

TRY ₺ USD $ EUR €

Kart Numarası


Cvv


Son Kullanma Tarihi Ay


Son Kullanma Tarihi Yıl


Bağış Türü Seçiniz


Etkinliklerimizi gönüllülerimizin desteği ile hayata geçirmek istiyoruz. İlk Umut misyon ve vizyonuna hakim, zamanlarını, bilgi ve deneyimlerini sosyal sorumluluk bilincine sahip rol model insanlar ile başta gençler olmak üzere toplumun her kesimine edinilen bilgi ve deneyimi aktararak, gönüllülüğün öneminin ve bilincine sahip neslin yetişmesi hedeflenmektedir.

İlk Umut Derneği, dil, din, ırk, mezhep, cinsiyet ve sosyal farklılık gözetmeksizin tüm ihtiyacı olan taraflara hizmet sunar.

İlk Umut Derneği, Gönüllüsünden, gönüllü olduğu alanda, talep edilen gönüllülüğü, tam bir istek ve motivasyonla; paylaşmayı bilen, iletişimi güçlü, merhamet sahibi ve yaptığı iş için gerekli disiplin ile hareket etmesini bekler. Gönüllülükte işbirliğini, şeffaf ve sürekli diyalog halinde bir çalışma yapılmasını önemser.

İlk Umut Derneği Bireysel Gönüllüsü;

Kabul,beyan ve taahüt eder.